PRODUKCJA ZBIORNIKÓW NIERDZEWNYCH

Zbiorniki ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego

Zbiorniki ze stali nierdzewnej dla przemysłu kosmetycznego

Zbiorniki ze stali nierdzewnej dla przemysłu farmaceutycznego

Zbiorniki ze stali nierdzewnej dla przemysłu chemicznego

Czy jesteś zmęczony szukaniem producenta?

NIEZALEŻNIE WYDAWAMY PRODUKTY!

Ten fakt pozwala uniknąć kontaktu z POŚREDNIKAMI. Otrzymasz zamówienie na czas. Gwarantujemy najlepszą cenę i jakość od producenta.

Produkujemy pojemniki ze stali nierdzewnej, stali i aluminium; istnieją opcje z ogrzewaniem, chłodzeniem, izolacją termiczną i mieszadłem.

NASZE ZALETY

Istniejemy na rynku od 15 lat

Obliczenie kosztów zajmuje 1 minutę

Produkty z certyfikatem ISO-9001

Najlepsze ceny

Świetne rekomendacje

Wyprodukowaliśmy ponad 1000 czołgów

PRZYKŁADY NASZYCH PRODUKTÓW

Realizujemy dostawę, montaż i orurowanie rurociągów ze stali nierdzewnej z olejem. Opracujemy i wdrożymy automatyzację procesu technicznego, zapewniamy efekt „pod klucz”.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Jestem całkowicie zadowolony ze współpracy z BELTANK SA. Szybko odpowiedzieli na wniosek. Cierpliwie czekali, aż rozważymy oferty cenowe innych firm. W rezultacie byliśmy w stanie uzgodnić korzystną dla obu stron cenę.

Zrobiłem kilka zamówień na pojemniki z serwatką. Byłem zadowolony Produkty wysokiej jakości, szybka dostawa, odpowiednia cena, dokumenty (paszporty, certyfikaty) są zawsze dostarczane z towarem. Kiedy moje warunki się kończyły, zawsze ustępowali i dostarczali kontenery wcześniej, niż się umawialiśmy.

Aby rozszerzyć produkcję kwasu chlebowego, zamówiłem dużą partię zbiorników ze stali nierdzewnej od CJSC BELTANK. Na próżno martwiliśmy się o termin i jakość produktów. Pracownicy CJSC BELTANK zrealizowali zamówienie na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach często nie można spotkać wiarygodnych i sumiennych partnerów.

Dobry dostawca! To nie pierwszy raz, kiedy współpracujemy z tą firmą. Wszystko jest zawsze dostarczane szybko, ceny są doskonałe. Zgodnie z naszymi rysunkami konieczne było wykonanie złożonego pojemnika. Nikt nie chciał wziąć. Wiele zawyżone ceny dwukrotnie. Chłopaki z BELTANK CJSC zrobili wszystko na najwyższym poziomie.

Stosunek do klienta jest na przyzwoitym poziomie, szybko odbiera połączenia i oddzwania. Odpowiedni kierownicy obsługi klienta i przyjemna polityka cenowa. Polecam to!

Nasza wdzięczność dla JSC „BELTANK” za dostawę pojemników do fermentacji wina. Nie spodziewaliśmy się, że firma będzie działać tak szybko i bezbłędnie. Tak trzymaj!

Jako lider branży piwowarskiej na Białorusi stawiamy na jakość. Z tego powodu starannie wybieramy partnerów i dostawców. CJSC „BELTANK” w pełni spełnia nasze wymagania.

Dziękujemy za szybką dostawę i jakość pracy! Kierownictwo poinstruowało, aby jak najszybciej znaleźć możliwości nowej linii produktów dla niemowląt. Pracownicy BELTANK CJSC pomogli w tym problemie.

JAK DZIAŁAMY

1
Wykonujesz połączenie lub prośbę ze strony
2
Otrzymasz ofertę komercyjną
3
Umowa
4
Przedpłata
5
Realizujemy zamówienie
6
Akceptujesz pracę
7
Dostarczamy i instalujemy produkt
8
Płacisz za zamówienie

NOWOŚĆ! KALKULATOR ONLINE!

Sprawdź cenę produktu w 1 minutę

Automatyczne obliczanie kosztów.

UCZ SIĘ KOSZTÓW NA 1 MINUTĘ

MASZ PYTANIA?

NIE Wahaj się!
ZAPYTAJ!
ZADZWOŃ!
PROSIMY O KONTAKT E-MAILEM:

info@beltank.com

NIE ŁADUJE NAS!