RAŽOŠANA, NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA TVERTNES

Tilpnes no nerūsējoša tērauda un pārtikas rūpniecības

Tilpnes no nerūsējoša tērauda kosmētikas nozarē

Tilpnes no nerūsējoša tērauda, farmācijas nozares

Tilpnes no nerūsējoša tērauda, ķīmiskā rūpniecība

JUMS IR APNICIS MEKLĒT RAŽOTĀJA?

MĒS PAŠI RAŽOJAM PRODUKCIJU!

Šis fakts ļauj jums izvairīties no kontakta ar STARPNIEKIEM. Jūs saņemsiet savu pasūtījumu laicīgi. Mēs garantējam vislabāko cenu un kvalitāti no ražotāja.

Mēs ražojam nerūsējošā tērauda, tērauda, alumīnija tvertnes, ir varianti ar apsildi, dzesēšanu, siltumizolāciju un maisītāju.

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

Mēs esam 15 gadus tirgū

Aprēķinot izmaksas, aizņem 1 minūti

ISO-9001 sertificēta produkcija

Labākās cenas

Lielisks ieteikumi

Mums ražo vairāk nekā 1000 tvertnes

MŪSU PRODUKTU PIEMĒRI

Mēs veicam piegādi un uzstādīšanu caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda eļļu. Mēs izstrādāsim un uzstādīsim automatizētu tehnoloģisko procesu, mēs piedāvājam rezultāts zem atslēgas.

ATSAUKSMES NO MŪSU KLIENTIEM

Es esmu pilnībā apmierināts ar sadarbību ar AS "BELTANK". Viņi ātri reaģē uz pieteikumu. Viņi pacietīgi gaidīja, kamēr mēs aplūkojām cenu piedāvājumi no citiem uzņēmumiem. Rezultātā mums ir izdevies vienoties par savstarpēji izdevīgu cenu.

Es izdarīju vairākus pasūtījumus uz tvertnes serumā. Es paliku apmierināta. Kvalitatīva produkcija, ātra piegāde, adekvāta cena, dokumenti (pases, sertifikāti) vienmēr привозятся ar preci. Kad man beidzās termiņi, tie vienmēr gāja uz koncesijas un nogādāja konteineri agrāk, nekā mēs esam vienojušies.

Lai paplašinātu ražošanu kvasa es pasūtīju no SIA "BELTANK" lielu partiju, traukus no nerūsējošā tērauda. Mēs velti uztraucās par termiņiem un kvalitāti. Darbinieki SIA "BELTANK" ir izpildījis pasūtījumu augstākajā līmenī. Mūsdienās bieži var satikt uzticamu un bona fide partneriem.

Labs pārdevējs! Mēs strādājam ar šo kompāniju jau ne pirmo reizi. Viss vienmēr ātri piegādā, cenas lieliskas. Ir radusies nepieciešamība izgatavot sarežģīts konteiners saskaņā ar mūsu rasējumiem. Neviens negribēja uzņemties. Daudzi завышали cenā divas reizes. Puiši no SIA "BELTANK" ir darīts viss ir augstākajā līmenī.

Attieksme pret klientu augstā līmenī, viņi ātri atbild uz zvaniem un перезванивают. Atbilstošu vadītāju darbā ar klientiem un patīkama cenu politika. Iesaku!

Izsakām pateicību SIA "BELTANK" par piegādi tilpnes raudzētu vīnu. Mēs negaidījām, ka kompānija varēs strādāt tik ātri un bez traucējumiem. Tā turēt!

Kā līderis alus ražošanas nozares Baltkrievijā, mēs orientējamies uz kvalitāti. Tieši šī iemesla dēļ mēs rūpīgi izvēlamies partneriem un piegādātājiem. SIA "BELTANK" pilnībā atbilst mūsu prasībām.

Paldies par ātru piegādi un kvalitatīvu darbu! Vadība uzdevusi pēc iespējas ātrāk atrast jaudas jaunu produktu līniju bērnu pārtiku. Darbinieki SIA "BELTANK" palīdzēja ar šo jautājumu.

KĀ MĒS STRĀDĀJAM

1
Jūs veicat zvanu vai pieprasījumu vietnē
2
Jūs saņemsiet piedāvājumu
3
Līgums
4
Priekšapmaksa
5
Mēs izpildām pasūtījumu
6
Jūs lietojat darbu
7
Mēs piegādājam un uzstādām produkts
8
Jūs apmaksājat pasūtījumu

JAUNUMS! TIEŠSAISTES KALKULATORS!

Uzziniet produkta cenu par 1 minūti

Automātisks aprēķins izmaksām.

UZZINĀT IZMAKSAS PAR 1 MINŪTI

VĒL KĀDI JAUTĀJUMI?

NEKAUTRĒJIETIES!
JAUTĀJIET!
ZVANĪT!
TĀLRUNIS:

+7(495) 640 02 11

TĀLRUNIS:

+7(977) 821 22 58

LŪDZU, SAZINIETIES AR MUMS PA E-PASTU:

info@beltank.com

PAR MUMS NAV RŪSA!