NERŪDANČIŲ BAKŲ GAMYBA

Nerūdijančio plieno bakai maisto pramonei

Nerūdijančio plieno rezervuarai kosmetikos pramonei

Nerūdijančio plieno bakai farmacijos pramonei

Nerūdijančio plieno rezervuarai chemijos pramonei

Ar pavargote ieškoti gamintojo?

Mes NEPRIKLAUSOMAI IŠLEIDAME PRODUKTUS!

Šis faktas leidžia išvengti kontakto su TARPININKAI. Jūs gausite užsakymą laiku. Mes garantuojame geriausią kainą ir kokybę iš gamintojo.

Gaminame nerūdijančio, plieno, aliuminio talpyklas, yra variantų su šildymu, vėsinimu, šilumos izoliacija ir maišytuvu.

MŪSŲ PRIVALUMAI

Mes jau 15 metų rinkoje

Išlaidų apskaičiavimas užtrunka 1 minutę

ISO-9001 sertifikuoti produktai

Geriausios kainos

Puikios rekomendacijos

Mes pagaminome daugiau nei 1000 cisternų

MŪSŲ GAMINIŲ PAVYZDŽIAI

Mes atliekame nerūdijančio plieno vamzdynų su aliejumi pristatymą, montavimą ir vamzdynų vamzdynus. Sukursime ir įgyvendinsime techninio proceso automatizavimą, pateiksime raktų rezultatą.

PERŽIŪROS IŠ MŪSŲ KLIENTŲ

Esu visiškai patenkintas bendradarbiavimu su UAB „BELTANK“. Jie greitai atsiliepė į prašymą. Jie kantriai laukė, kol svarstėme kitų bendrovių kainų pasiūlymus. Dėl to mes sugebėjome susitarti dėl abipusiai naudingos kainos.

Aš padariau kelis užsakymus išrūgų konteineriams. Likau patenkinta. Aukštos kokybės produktai, greitas pristatymas, tinkama kaina, dokumentai (pasai, pažymėjimai) visada pristatomi kartu su prekėmis. Kai baigėsi mano sąlygos, jie visada darydavo nuolaidų ir pristatydavo konteinerius anksčiau, nei sutarėme.

Norėdami išplėsti „kvass“ gamybą, iš „CJSC BELTANK“ užsakiau didelę partiją nerūdijančio plieno. Veltui nerimavome dėl gaminių laiko ir kokybės. UAB „BELTANK“ darbuotojai užsakymą įvykdė aukščiausiu lygiu. Šiais laikais nėra dažnai įmanoma susitikti su patikimais ir sąžiningais partneriais.

Geras tiekėjas! Tai nėra pirmas kartas, kai mes dirbame su šia įmone. Viskas visada pristatoma greitai, kainos puikios. Pagal mūsų brėžinius reikėjo pagaminti sudėtingą konteinerį. Niekas nenorėjo imti. Daugelis dvigubai perkainojo. Vaikinai iš BELTANK CJSC padarė viską aukščiausiu lygiu.

Požiūris į klientą yra tinkamo lygio, jis greitai atsiliepia į skambučius ir atsiliepia. Pakankami klientų aptarnavimo vadybininkai ir maloni kainų politika. Rekomenduoju!

Dėkojame UAB „BELTANK“ už vyno fermentacijai skirtų konteinerių tiekimą. Nesitikėjome, kad įmonė veiks taip greitai ir be nesėkmių. Laikykis to!

Kaip alaus daryklos Baltarusijoje lyderis, mes orientuojamės į kokybę. Būtent dėl šios priežasties kruopščiai atrenkame partnerius ir tiekėjus. UAB "BELTANK" visiškai atitinka mūsų reikalavimus.

Dėkojame už greitą pristatymą ir kokybišką darbą! Vadovybė nurodė kuo greičiau surasti pajėgumus naujai kūdikių maisto produktų linijai. CJSC „BELTANK“ darbuotojai padėjo išspręsti šią problemą.

KAIP DIRBAME

1
Jūs skambinate ar prašote iš svetainės
2
Gaunate komercinį pasiūlymą
3
Sutartis
4
Išankstinis apmokėjimas
5
Mes vykdome užsakymą
6
Jūs priimate darbą
7
Mes pristatome ir montuojame gaminį
8
Jūs mokate už užsakymą

NAUJIENA! ONLINE Skaičiuoklė!

Sužinokite produkto kainą per 1 minutę

Automatinis išlaidų apskaičiavimas.

MOKYMO IŠLAIDOS 1 MINUTE

TURITE KLAUSIMŲ?

NENORITE!
KLAUSK!
SKAITYKITE!
TELEFONAS:

+7(495) 640 02 11

TELEFONAS:

+7(977) 821 22 58

PADARYKITE KONTAKTAI el. Paštu:

info@beltank.com

NENORIUOTI MŪSŲ!