ROOSTEVABADE PAAKIDE TOOTMINE

Roostevabast terasest mahutid toiduainetööstusele

Roostevabast terasest paagid kosmeetikatööstusele

Roostevabast terasest paagid farmaatsiatööstusele

Roostevabast terasest paagid keemiatööstusele

KAS OLETE VÄSINUD TOOTJA OTSIMISEST?

TOODAME OMA TOOTEID!

See asjaolu lubab teil vältida VAHENDUSTEGA töötamist. Tellimuse saate kätte õigel ajal, parima hinnaga ja tootjapoolse kvaliteeditagatisega.

Valmistame roostevabast, terasest, alumiiniumist mahuteid koos kütte, jahutuse, soojusisolatsiooni ja segistiga.

MEIE EELISED

15 aastat turul

Kulude arvestamine võtab 1 minut

ISO-9001 sertifikaadiga tooted

Parimad hinnad

Suurepärased soovitused

Toodetud üle 1000 paagi

NÄITED MEIE TOODETEST

Teostame roostevabast terasest torujuhtmete tarnimist, paigaldamist ja torustikku õliga. Arendame ja rakendame võtmed kätte tehniliste protsesside automatiseerimist.

LÄBIVAATAMISED MEIE KLIENTIDELT

Olen koostööga BELTANK JSC-ga täiesti rahul. Kiiresti reageeris taotlusele. Ootasime kannatlikult, arvestades teiste ettevõtete hinnapakkumisi. Selle tulemusel suutsime kokku leppida vastastikku kasulikus hinnas.

Tegi mitu tellimust vadakupaagi jaoks. Jäin rahule. Kaubaga tuuakse alati kvaliteetseid tooteid, kiire tarne, piisav hind, dokumendid (passid, sertifikaadid). Kui tähtajad läbi said, tegid nad alati järeleandmisi ja tarnisid konteinerid varem.

Kvassi tootmise laiendamiseks tellisin CJSC BELTANKilt suure partii roostevabast terasest mahuteid. Meie mure toodete ajastuse ja kvaliteedi pärast oli asjatu. Ettevõtte BELTANK CJSC töötajad tegid kõike kõrgeimal tasemel. Tänapäeval pole sageli võimalik kohtuda usaldusväärsete ja kohusetundlike partneritega.

Hea tarnija! See pole esimene kord, kui selle ettevõttega koostööd teeme. Kõik on alati kiire, hinnad on suurepärased. Meie jooniste järgi oli vaja teha keeruline konteiner. Keegi ei soovinud hinda küsida ega kahekordistada. BELTANK CJSC poisid tegid kõike kõrgeimal tasemel.

Suhtumine kliendisse tasemel, kiiresti kõnedele vastamine ja tagasihelistamine. Piisavad klienditeenindajad ja meeldiv hinnapoliitika. Soovitan seda!

Täname JSC "BELTANK" veini kääritamise konteinerite tarnimise eest. Me ei oodanud, et ettevõte suudab nii kiiresti ja tõrgeteta töötada. Hoia seda ülal!

Valgevene õlletööstuse juhina keskendume oma toodete kvaliteedile. Just sel põhjusel valime partnerid ja tarnijad hoolikalt. CJSC "BELTANK" vastab täielikult meie nõuetele.

Täname kiire kohaletoimetamise ja kvaliteetse töö eest! Juhtkond tegi käsu leida imikutoidu uue rea jaoks nii kiiresti kui võimalik. Selles küsimuses olid abiks BELTANK CJSC töötajad.

KUIDAS TÖÖTAME

1
Helistage või paluge saidilt
2
Saate kommertspakkumise
3
Leping
4
Ettemaks
5
Täidame tellimuse
6
Sa võtad vastu tööd
7
Tarnime ja paigaldame toote
8
Maksate tellimuse eest

NEU! ONLINE-RECHNER!

erfahren Sie den Preis des Produkts in 1 Minute

Automatische Berechnung der Kosten.

ERFAHREN SIE DIE KOSTEN FÜR 1 MINUTE

JÄTKUVAD KÜSIMUSED??

ÄRGE KOHE!
KÜSIGE!
HELISTA!
PALUN Võtke ühendust e-postiga:

info@beltank.com

EI KOORMATA MEILE!